MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 9076337
nr 907 6337
Fåtöljer
2 st, 1940-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 19:17:20
150 kr
350 kr
300 kr
400 kr